Zarobki w Lidlu. Sprawdź ile zarabiają pracownicy sklepu i magazynu.

Zarobki w Lidlu to nie tajemnica. Lidl Polska stawia na otwartość i szczegółowo informuje, jak wiele zarabiają jego pracownicy.

Jasno przedstawia również, jakie podejście ma do kwestii kobiet i mężczyzn w pracy. Podajemy dokładne kwoty zarabiane w Lidlu oraz korzyści z pracy w tej sieci sklepów. Praca w Lidlu to godna do rozpatrzenia oferta?

W raporcie wpływu zgodnym ze standardami GRI, Lidl Polska podał dokładne liczby. Wyraził troskę o informowanie swoich pracowników na temat ich zarobków i ich kształtowania się wraz ze stażem pracy. Jak zatem wyglądają zarobki w Lidlu i praca w popularnej sieci sklepów?

Tyle zarabiają pracownicy LIDLA:

  • Pracownik magazynu obsługujący wózek widłowy: rozpoczynając pracę otrzymuje 4050 zł brutto miesięcznie, po trzech latach kwota ta wynosi już 4900 zł.
  • Pracownicy magazynu zajmujący się komisjonowaniem towaru: na początku zarabia 4000 zł brutto, po trzech latach otrzymuje do 4800 zł miesięcznie.
  • Pracownik sklepu: nowy pracownik otrzymuje pensje wysokości od 3100 zł do 3850 zł brutto. Po dwóch latach płaca wzrasta do 3450 zł w małych miejscowościach i do 4350 zł w aglomeracjach.